Ceren Öztürk

Ceren Öztürk

3 yaşındaki kızım için daha önce iki kreş değiştirdik.Öncesinde kreş adını duyunca ağlamaya başlardı. özel ataköy anaokuluna başladıktan sonra sabahları bizi kendi kaldırıp hadi okula gitcem diyor.. öğretmenlerin ve bütün çalışanların ilgisi ve gerçek sevgisi için çok teşekkür ederiz.Çocuğumu gözüm hiç arkada kalmadan güvenle bırakıyorum.

Zübeyde Erdem

Oğlumun bu yıl Ataköy Anaokulundaki 3.yılı olacak. İşini hakkıyla yapan, ciddiye alan çocukların mutluluğu için çabalayan kocaman bir aile burası. Herkese çok teşekkürler. Başarılarınızın devamını dilerim.

Deniz Uğur

Uzun süren bir arayıştan sonra , 2018 yılı Nisan ayında Özel Ataköy Anaokulu ile yollarımız kesişti, iyi ki de kesişmiş, oğlumun hep gülen gözlerle bakan öğretmenleri var, sevgi verdikleri içinde sevgi alıyorlar, oğluma olumlu katkılarınız için ve bana iyi ki dedirttiğiniz için teşekkürler.

Oğuz İskender KADIOĞLU

3 ay gibi bir süredir 4 yaşındaki oğlum kreşe gidiyor hatrı sayılır baska bir kreşten buraya geldik. Eğitimle ilgi alaka beklediğimden çok daha üst seviyede. Okul bakımlı devamlı yenileniyor kırık dökük herhangi bir materyal göremezsiniz. Lokasyon olarak daha iyi bir yer olsaymış keşke. fakat daha iyi bir lokasyonda olsa kreşin sahibi ben olsam bu fiyatlara […]

Sibel Sönmezışık

Çocuklarımıza yaşattığınız başarı duygusu için tüm beklentilerimizi büyük bir özenle karşıladığınız için hepinize çok teşekkür ediyorum.* Bu yıl hazırlamış olduğunuz gösteriniz de herşey dört dörtlüktü iyi ki varsınız. Sevgiler Sizi Seviyoruz. ❤️ 

Elvan Demir

Merhabalar; Muhteşem 2 yıllık eğitim ve öğretim yılınımızı geride bıraktık. Okul yönetimini, öğretmenlerimizi ve tüm çalışanları kutlar, sonsuz teşekkür ederim…Bugün muhteşemdi, Duygularımı paylaşmak ve emeği geçen siz değerli öğretmenlerimize teşekkür etmek istedim.

Ebru Canalp

Oğlumuzu kaydettirmeden önce biraz düşünceliydik ama çok değil bir hafta geçtikten sonra ne kadar doğru bir karar verdiğimizi anladık, harikasınız.